השקעות מובחרות לשנת 2019

מעבר לבשר

בשנה גרועה לסטארט-אפים, בלטו המניות הקשורות לשיגעון הבשר המזויף – במיוחד מפיק המזון הטבעוני Beyond Meat Inc. אבל זה גם הניב פריחה בחברות סיניות שחיפשו להשיג מזומנים במומנטום – עם קנייה מטורפת כל כך סביב מניות קשרו בעקשנות למגמה שהבורסה בשנג’ן החלה לשאול שאלות על יצרני בשר אמיתי, לא על ענייני ersatz.

אף בעלי חיים לא נפגעו בתרשים זה

איך ביצעו 10,000 דולר בחברות הקשורות לשיגעון הבשר המזויף

כל הערכים מייצגים את סך התשואות כולל דיבידנדים. אין ערכים עבור מעבר לבשר לפני הרישום שלו במאי.

חברה אחת, YanTai Shuangta Food Co., הניבה תשואה כוללת של 175% – והיצע הבשר המזויף שלה מוגבל עד כה. זה מציב אותו בטווח של התשואה של 209% עבור Beyond Meat, שבמהלך הקיץ זינקה כמעט פי 10 ממחיר הרישום של 25 דולר.

פלדיום מכה שיא

מחירי פלדיום זינקו בכ- 51% ועברו 2,000 דולר והפכו אותה למתכת היקרת הטובה ביותר השנה.

אצטדיון פלדיום

השקעה של 10,000 דולר בתחילת 2019 תעלה יותר מ -5,000 דולר

“פלדיום הוא מצב מובהק של היצע מוגבל העונה בביקוש מוגבר מתעשיית רכב שנאלצת לייצר מנועים טובים יותר וידידותיים יותר לסביבה”, אמר אולה הנסן, ראש אסטרטגיית הסחורות בסקסו בנק A / S. “כאשר הביקוש העיקרי מגיע ממגזר זה המחיר ג

האם על משקיעים אמריקאים, שישה טריליון דולר עשירים יותר אחרי השנה הטובה ביותר בשוק המניות בשישה, להחזיק מקלט עכשיו, לשכנע שההתחשבנות עומדת לרשותה והזמנים הטובים לא יימשכו? מבחינת הרווחים, הכלכלה והמניות עצמן, התשובה היא לא.

או לפחות, לא בהכרח. ביצועי העבר אינם תמיד מעידים על תוצאות עתידיות. אבל אם אתה מסתכל על גודל הרווחים השנה ומחליט שהם איכשהו גורמים לשנת 2020 להיות אסון, ההיסטוריה מציעה שדרושה גישה ניואנסית יותר.

מתיחות טובות במניות בדרך כלל אינן עוקבות אחר רעים. כאשר ה- S&P 500 עלה 20% או יותר במהלך השנה הקלנדרית, היו לו תשואות חיוביות בשני שלישים הבאים של הזמן. על פי Bespoke Investment Group, העלייה הממוצעת הייתה מעל 6.5%. בדרך כלל ניבאו מניות שיא את שיפור הרווחים.

Scroll Up